TECRÜBE VE KALİTE

Palluli Mimarlık, hızla değişmekte olan modern hayatın ihtiyaçlarını karşılayabilecek mimari çözümler üretir. İyi bir tasarımın, algıları etkilediği düşüncesi ile her projeyi kalite ve özenle uygular.Minimalist ve kreatif bir yaklaşımı esas alarak, farklı materyallerin bütünü ile parçalarının ortak ve özgün bir tasarım dilinde birleşmesini sağlar.

Genel olarak çalışma ve yaşam mekânları üzerinde uzmanlaşan Palluli Mimarlık, kentsel projelerden, ürün tasarımına kadar geniş bir alanda faaliyet gösterir. Kullandığı malzemeler ve teknolojiler sayesinde, oluşabilecek problemleri en doğru çözüm ile aşmayı hedefler. Bu süreçte tüm projelere, profesyonel ekibi ile hizmet verir.

Nitelikli bir üretimin, sürecin devamlılığı kadar işverenle etkileşimli bir diyalog sayesinde mümkün olduğuna inanır. Bu yaklaşımı, kullanıcıya kaliteli bir mekân deneyimi sağlamanın en önemli aracı olarak benimser.

Enerjisi ile mimarlık ortamına yeni bir soluk getirmeyi amaçlayan Palluli Mimarlık, konsept tasarımdan proje yönetimine kadar tasarlama eyleminin birçok katmanını sizin için gerçeğe dönüştürür.

EKİBİMİZ

Özgür PALULİ
İç Mimar

Burcu İRİSULUK
İç Mimar

Hacer ÇETİN
İç Mimar

Seda Çil  BAHADIR
İç Mimar

Ömür MERDU
Şantiye Şefi

Candan AKKAYA
Görselleştirme Uzmanı

Orhan YILMAZ
Görselleştirme Uzmanı

Banu CESUR
Finans Sorumlusu

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

REFERANSLARIMIZ

NASIL YAPIYORUZ ?

Palluli Mimarlık, hızla değişmekte olan modern hayatın ihtiyaçlarını karşılayabilecek mimari çözümler üretir. İyi bir tasarımın, algıları etkilediği düşüncesi ile her projeyi kalite ve özenle uygular.

BEYİN FIRTINASI

Projenize en uygun tasarımı ve ürünleri planlayarak, akılda kalıcı ve kullanım kolaylığı olan yapılar inşa etmek için çalışıyoruz.

PLANLAMA & MODELLEME

Yapılan tasarımları ve düşünülen materyalleri, gerçeğe en yakın şekilde modelleyerek, mekanın neredeyse bitmiş halini sizlere gösteriyoruz.

VE SONUÇ

Müşteri memnuniyeti bizim için esastır. En iyi bildiğimiz işi yaparak sizlerin de mutlu bir sonu paylaşmanız için çalışıyoruz.